Valikuliselt

Klikkides pildi suuremaks näete kapitaalremondi hinda. 

Albumisse on lisatud mõned tehtud tööd mis erandlikult valmistatud käsitsi seotud vedrudest polsterdusega. Hinnad on antud kapitaal remondi puhul ja pluss uute polsterdusmaterjalidega.

Kapitaalremont eeldab karkassini kogu polstri maha võtmist. Karkassi tapikohtade üle liimimist, jalgade ja iluliistude restaureerimist kas uuendamist või uuesti viimistlemist. Kõigi polsterdusmaterjalide väljavahetamist - põhjad, vedrud, mererohi, vaheriided, karv, kookoskiud, puuvillavatt ja raamiltvanade naelte eemaldamist ning naelaaukude täitmist. 

Sisuliselt annab kapitaalremont teile vanal raamil täiesti uue mööbli kus on kasutatud õiget polsterdustehnikat ja õigeid materjale. Kapitaalremondi puhul teostatakse töö oma algses kujus milline diivan või tugitool on oma originaalis välja näinud, mitte kujus mida mõni isehakanud polsterdaja juba rikkuda on suutnud. ( vatitekid sees, üle seotud heinapakke nööriga seotised, porolooni ja vattiini tükid sees, kaltsud, roostes vedrud ja katkiste vedrukohtade täistoppimised  - kõik selle eemaldatakse ja tehakse nii nagu on õige )

Kapitaalremont annab vanale vedrumööblile jälle eluea 20 - 40 aastaks. Mööbel omab väärtuse ja on iluks teie kodule.